Objednávkapolovnickepotreby@polovnickepotreby.sk+421 918 431 377

O značke PERCUSSION

Uznávaná francúzska značka poľovníckeho oblečenia PERCUSSION má aktuálne vďaka svojej kvalite, cene a dizajnu dominantné postavenie na trhu. Výrobca Percussion ponúka naozaj široké portfólio oblečenia, ktoré je praktické, odolné, priedušné, inovatívne a nepremokavé, poskytuje maximálny komfort a ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia aj v tých najextrémnejších podmienkach.

V sortimente nájdete  takmer všetko, od rôznych doplnkov určených pre akýkoľvek druh lovu, až po špeciálne oblečenie, rôzne bundy či nohavice vhodné na zimné alebo letné obdobie. Všetky materiály podliehajú prísnym kontrolám a testom v laboratóriách inštitútu textilno-odevného priemyslu priamo vo Francúzsku. V procese inovácií a neustáleho zdokonaľovania sa vykonávajú rozličné štúdie vlastností a funkčností produktov a to aj priamo v teréne.

Snahou výrobcu je zabezpečiť aby každá nová kolekcia využívala najnovšie techniky výroby a spracovania materiálov a odevov, dbá na každý detail a všetky odevy vyrába z najvhodnejších materiálov priamo podľa ich konečného účelu. Renomovaná značka Percussion ponúka najlepší pomer ceny a kvality vďaka svojej precíznej technológii a prísnym výrobným postupom.