Objednávkapolovnickepotreby@polovnickepotreby.sk+421 918 431 377

Termoprádlo

• Hrejivé tričko dlhý rukáv

Hrejivé tričko s dlhým rukávom, ktoré je pre čo najväčší komfort z vnútornej strany zateplené na miestach, ktoré bývajú najviac vystavené chladu (ramená, lakte, chrbát). O zateplenie sa stará metariál Wellsoft - 100% micropolyester. Tričko je vyrobené z polypropylénovej pleteniny a umožňuje rýchly odvod kapilárnej vlhkosti z povrchu tela. Má ploché švy a anatomický strih pre čo najväčší komfort a čo najlepší odvod vlhkosti z tela. Oblečenie udržiava pocit sucha aj pri vysokom fyzickom zaťažení v extrémnych podmienkach. Vďaka nízkej tepelnej vodivosti použitého materiálu, je vaše telo chránené pred vonkajšou teplotou, takže tričko vás spoľahlivo zahreje. Výrobok je určený na celoročné nosenie k športovým aktivitám, ako aj na bežné nosenie.
Materiál: 50 % bavlna, 50 % polypropylén
Zateplenie: 100% micropolyester - Wellsoft materiál

Cena: 48€

Objednať


• Hrejivé spodky

Hrejivé spodky, ktoré sú pre čo najväčší komfort z vnútornej strany zateplené na miestach, ktoré bývajú najviac vystavené chladu (stehná, kolená, zadok). O zateplenie sa stará metariál Wellsoft - 100% micropolyester. Prádlo je vyrobené z polypropylénovej pleteniny a umožňuje rýchly odvod kapilárnej vlhkosti z povrchu tela. Bielizeň má ploché švy a anatomický strih pre čo najväčší komfort a čo najlepší odvod vlhkosti z tela. Oblečenie udržiava pocit sucha aj pri vysokom fyzickom zaťažení v extrémnych podmienkach. Vďaka nízkej tepelnej vodivosti použitého materiálu, je vaše telo chránené pred vonkajšou teplotou, takže spodky vás spoľahlivo zahrejú. 
Materiál: 50 % bavlna, 50 % polypropylén
Zateplenie: 100% micropolyester - Wellsoft materiál

Cena: 37,50€

Objednať


• Pánsky rolák HUGO - 2XL

Pánsky rolák na chladné dni a noci, ktorý je vyrobený zo zmesi vlákien bavlny a polypropyléhu v pomere 50:50 čo napomáha k odvodu potu a vlhkosti z tela a udržuje optimálnu mikroklímu. Materiál je z vnútornej strany počesaný, pripomína veľmi jemný fleece. Rolák je dobre prepracovaný, pre jednoduchšie obliekanie je zakompovaný krátky zips, nechýba prekrytie zipsu aby nedochádzalo k poškriabaniu krku a brady.
Je vhodný ako druhá vrstva oblečenia ale vďaka jemnej vnútornej strane sa samozrejme nič nestane keď si ho zákazník oblečie ako prvú vrstvu.
Zloženie: 50 % Bavlna, 50% Polyester
Farba: Kaki

Cena: 30€

Objednať


• Termo tričko Modal - krátky rukáv

Poľovnícke tičko Modal je vhodné na aktívnu poľovačku ako aj na posed.  Bielizeň je šitá plochými ševmi, ktoré netlačia na tele. Modal pomáha urýchľovať odvod potu pomocou knôtového efektu, zlepšuje dotyk a fyziologické vlastnosti termoprádla. V polypropylénovej vrstve je použité antibakteriálne vlákno PROLEN SINTEX. Lonty striebra bránia rastu baktérií a pliesní, redukujú nepríjemné pachy a udržujú biologickú rovnováhu počas športových alebo rekreačných aktivít.
Materiál: 70% modal, 28% polypropylen, 2% elastan  vlákno PROLEN SINTEX
Farba: khaki

Cena: 25€

Objednať


• Termo spodky Modal

Poľovnícke spodky Modal sú vhodné na aktívnu poľovačku ako aj na posed.  Bielizeň je šitá plochými ševmi, ktoré netlačia na tele. Modal pomáha urýchľovať odvod potu pomocou knôtového efektu, zlepšuje dotyk a fyziologické vlastnosti termoprádla. V polypropylénovej vrstve je použité antibakteriálne vlákno PROLEN SINTEX. Lonty striebra bránia rastu baktérií a pliesní, redukujú nepríjemné pachy a udržujú biologickú rovnováhu počas športových alebo rekreačných aktivít.
Materiál: 70% modal, 28% polypropylen, 2% elastan  vlákno PROLEN SINTEX
Farba: khaki

Cena: 27€

Objednať


• Termo tričko Modal - dlhý rukáv

Poľovnícke tričko Modal je vhodné na aktívnu poľovačku ako aj na posed.  Bielizeň je šitá plochými ševmi, ktoré netlačia na tele. Modal pomáha urýchľovať odvod potu pomocou knôtového efektu, zlepšuje dotyk a fyziologické vlastnosti termoprádla. V polypropylénovej vrstve je použité antibakteriálne vlákno PROLEN SINTEX. Lonty striebra bránia rastu baktérií a pliesní, redukujú nepríjemné pachy a udržujú biologickú rovnováhu počas športových alebo rekreačných aktivít.
Materiál: 70% modal, 28% polypropylen, 2% elastan  vlákno PROLEN SINTEX
Farba: khaki

Cena: 30€

Objednať